Rüya Tabirleri

Rüyada alnını çarpmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada alnını çarpmak yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, kaybettiği şeyi bulmasına, huzur ve kazanç getireceğine, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına tabir olunur.

Rüyada alnını çarpmak gördüyseniz:

  • Riskli sayılabilecek işlerden uzak durmalısınız.

Rüyada alnını kesmek olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada alnını çarpmak yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına yorulur.

Rüyada alnını secdeye koymak arif kimselerden sayılacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine delalettir.

Rüyada alnını silmek maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada alnını görmek borçların hafifleyeceğine, şan şöhret kazanacağına alamet eder.

Rüyada birinin alnını görmek mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada alnını kıllı görmek dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına rivayet eder.

Rüyada alnını kara görmek mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine yorulmaktadır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu