Rüya Tabirleri

Rüyada ateş ve kedi görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ateş ve kedi görmek rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ateş ve kedi gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz durumlar oluşabilir.

Rüyada ateş ve kedi görmek yeni başlangıçların yapılacağına, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ateş içinde kedi görmek gereken sabrı göstereceğine ve onun tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada ateş yakmak ateş görmek üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine işaret eder.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına alamet eder.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek bir sorun bitmeden üstüne diğerinin geleceğine, huzurlu günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada kedi kedi görmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu