Rüya Tabirleri

Rüyada babayı cüce görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada babayı cüce görmek iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada babayı cüce gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu düzenlemeniz gerekiyor.

Rüyada babayı cüce görmek işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş babayı cüce görmek iyilik görüleceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine yorulur.

Rüyada babayı görmek ölmüş babayı bol rızık elde edeceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, hak yemeyeceğine yorulur.

Rüyada cüce kovalamak zor durumların biteceğine, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına delalet eder.

Rüyada cüce evi görmek kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, çoluk çocuğundan zarar göreceğine delalet eder.

Rüyada cüce dövmek maddi ve manevi olarak büyük zarara uğrayacağına, iş konusunda daha sakin hareket edileceğine, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada anneyi cüce görmek sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, duygularının karşılık göreceğine inanılır.

Rüyada cüce bir kadın görmek çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu