Rüya Tabirleri

Rüyada başkasının altın bilezik vermesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada başkasının altın bilezik vermesi kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, allah’ın izni ile rahata ereceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına yorulur.

Rüyada başkasının altın bilezik vermesi gördüyseniz:

  • Sorunlar ne kadar ağır olursa olsun.

Rüyada başkasının altın bilezik vermesi doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada başkasının altın bilezik aldığını görmek uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada başkasının koluna altın bilezik takmak yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına, gelir elde edeceğine delalettir.

Rüyada başkasının altın bilezik takmak yeni bir iş için başvuru yapılacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine alamet eder.

Rüyada başkasının elinde altın bilezik görmek ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir başkasının altın bilezik taktığını görmek kolay yoldan gelir elde edeceğine, kötü düşmana işaret etmektedir.

Rüyada başkasının kolunda çok altın bilezik görmek büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine delalet eder.

Rüyada başkasının altın bilezik takması parasız ve işsiz kalacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine delalet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu