Rüya Tabirleri

Rüyada bebeğin kulağına ezan okunması Ne Anlama Gelir?

Rüyada bebeğin kulağına ezan okunması onlara doyasıya sarılacağına, kariyerinde atılım yapacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, ferahlayacağına, esenleyeceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine delalettir.

Rüyada bebeğin kulağına ezan okunması gördüyseniz:

  • Hemen toparlanmaya bakın.

Rüyada bebeğin kulağına ezan okunması hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine işaret eder.

Rüyada bir bebeğin kulağına ezan okumak dertlerin yükünden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek bebeğin kulağına ezan okumak büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeni doğan bebeğin kulağına ezan okumak bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada kulağına ezan sesi gelmesi olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine işaret eder.

Rüyada bebek kulağına ezan okumak onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine ve yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada sağ kulağına ezan okunması özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına delalettir.

Rüyada çocuğun kulağına ezan okumak huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu