Rüya Tabirleri

Rüyada bekar birinin kendini nişanlı görmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada bekar birinin kendini nişanlı görmesi insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine ve aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, zenginliğe, elindekileri de kaptıracağına delalet eder.

Rüyada bekar birinin kendini nişanlı görmesi gördüyseniz:

  • Aralarından bazıları bir süredir sıkıntı yaratan veya bıktırıcı olmaya başlamış problemlerin çözümünü sağlayabilir.

Rüyada bekar birinin kendini nişanlı görmesi moralinin yükseleceğine, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bekar kızın kendini nişanlı görmesi rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine, afiyette olacağına yorulur.

Rüyada evli birinin kendini nişanlı görmesi bir koyulan işten yüz kazanılacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada bekar birinin kendini evli ve hamile görmesi edilen duaların kabul olacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bekar birini nişanlı görmek azap çektiğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine inanılır.

Rüyada bekar kızın nişanlı olduğunu görmek hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, aile hayatının hayır getireceğine yorulur.

Rüyada bekar arkadaşının nişanlı olduğunu görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine delalet eder.

Rüyada bekar birinin kendini gelinlikle görmesi hastalıklarından kurtulacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına yorulmaktadır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu