Rüya Tabirleri

Rüyada bir tanıdığının kapandığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir tanıdığının kapandığını görmek verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, inancının zayıflayacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada bir tanıdığının kapandığını gördüyseniz:

  • Sizi şaşırtacak bir haber almanız ihtimali güçlüdür.

Rüyada bir tanıdığının kapandığını görmek makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, kendisini iyi hissetmeyeceğine, bu nedenle başarısının, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığının kapandığını görmek bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, kendisi ile baş başa kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kapandığıni görmek huzurlu bir hayata adım atacağına, işlere nazar değeceğine işaret eder.

Rüyada tanıdığının ev alması başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kızın kapandığını görmek deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine ve oturduğu makamın da sarsılmayacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine rivayet eder.

Rüyada kuzeninin kapandığını görmek sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sağlık içinde yaşanacağına delalettir.

Rüyada bir arkadaşının kapandığını görmek özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine tabir olunur.

Rüyada bir kadının kapandığını görmek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu