Rüya Tabirleri

Rüyada biri tarafından yanaktan öpülmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada biri tarafından yanaktan öpülmek yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına, yardıma ihtiyaç duyacağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, hayır getirecek yollara girileceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına rivayet eder.

Rüyada biri tarafından yanaktan öpülmek gördüyseniz:

  • Geçmişten gelen borçlar, alacaklar, vergi, kredi v.b konular da ilgi bekliyor.

Rüyada biri tarafından yanaktan öpülmek çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine işarettir.

Rüyada kadın tarafından yanaktan öpülmek çok büyük üzüntü yaşayacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisi tarafından yanaktan öpülmek sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek tarafından yanaktan öpülmek maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına, insanların takdirini kazanacağına inanılır.

Rüyada yabancı bir erkek tarafından yanaktan öpülmek ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına işarettir.

Rüyada tanımadığın bir erkek tarafından yanaktan öpülmek ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada bir kadın tarafından yanaktan öpülmek rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada bayan tarafından yanaktan öpülmek sıhhat ve huzur bulacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu