Rüya Tabirleri

Rüyada birinin bana sarıldığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin bana sarıldığını görmek kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına alamet eder.

Rüyada birinin bana sarıldığını gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişiler kendi hikayelerinin dinlenmesini istiyorlar.

Rüyada birinin bana sarıldığını görmek iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine tabir olunur.

Rüyada birinin bana arkadan sarıldığını görmek sağlığını geri kazanacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine işaret eder.

Rüyada başka birinin bana sarıldığını görmek güzel bir hayata sahip olunacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada yılanın bana sarıldığını görmek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, başarıların çoğalacağına tabir olunur.

Rüyada bir kadının bana sarıldığını görmek iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına işarettir.

Rüyada arkadaşımın bana sarıldığını görmek çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına işarettir.

Rüyada patronun bana sarıldığını görmek sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına işarettir.

Rüyada bebeğin bana sarıldığını görmek sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu