Rüya Tabirleri

Rüyada birinin burnunun koptuğunu görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin burnunun koptuğunu görmek iflasın eşiğine geleceğine, parasız kalacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, parasının ve malının artacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin burnunun koptuğunu gördüyseniz:

  • İş yaşamınızdaki rahatlık, diğer konulardaki sorunlarınıza rahatça eğilmenize imkan verecek.

Rüyada birinin burnunun koptuğunu görmek işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada burnunun ucunun koptuğunu görmek oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine yorulur.

Rüyada başkasının burnunun koptuğunu görmek verilen sözlerin tutulacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, gözyaşı döküleceğine ve uzun süre yüzün gülemez olacağına alamet etmektedir.

Rüyada burnunun yarısının koptuğunu görmek sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin burnunun şişmesi büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada birinin burnunun kanadığını görmek çok zor bir yoldan geçeceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine yorulur.

Rüyada birinin burnunun büyüdüğünü görmek güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanidik birinin burnunun kanadığını görmek sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, refaha erileceğine rivayet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu