Rüya Tabirleri

Rüyada birinin kurana basması Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin kurana basması keyfinin kaçacağına, rahatının bozulacağına, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, mutluluğa giden yolu bulacağına, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine yorulur.

Rüyada birinin kurana basması gördüyseniz:

  • Son derece uyumlu işbirlikleri içindesiniz, uyumlu kombinasyonlar yapabilir, birbirine uyum sağlayamayan kişileri bir araya getirebilirsiniz.

Rüyada birinin kurana basması tüm düzenin alt üst olacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kurana bastığını görmek kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, imkanlarının artacağına tabir olunur.

Rüyada birinin kurana el basıp yemin etmek insanlara iş öğreteceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada kurana gitmek herkesin rahat edeceğine, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurana çağrılmak sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, sonunda mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurana ellemek sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına yorulur.

Rüyada kurana su dökmek büyük başarılara imza atılacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada kurana pislemek iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu