Rüya Tabirleri

Rüyada birinin üniversite kazandığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinin üniversite kazandığını görmek anne baba ile ters düşüleceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, para sahibi olacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine işaret eder.

Rüyada birinin üniversite kazandığını gördüyseniz:

  • Dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada birinin üniversite kazandığını görmek çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada başka birinin üniversite kazandığını görmek onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin üniversite sınavını kazandığını görmek çok iyi şeylere, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına delalet eder.

Rüyada üniversite kazandığını söylemek sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada eşinin üniversite kazandığını görmek karanlık zamanların aydınlanacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada üniversite sınavını kazandığını görmek kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına rivayet eder.

Rüyada kızının üniversite kazandığını görmek kendisini iyi hissetmesine vesile olacak çarelere ve çözümlere kavuşacağına, daha sonra karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına inanılır.

Rüyada başka şehirde üniversite kazandığını görmek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu