Rüya Tabirleri

Rüyada bodyguard olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bodyguard olmak sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, fikirlerinin can bulacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, iş konusunda değişiklikler yapılacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına inanılır.

Rüyada bodyguard olmak gördüyseniz:

  • Elinize umulmadık paralar geçebilir.

Rüyada bodyguard olmak sorun üstüne sorun yaşanacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine işarettir.

Rüyada bodyguard görmek yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu