Rüya Tabirleri

Rüyada bokta solucan görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bokta solucan görmek işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, edilen duaların kabul edileceğine alamet eder.

Rüyada bokta solucan gördüyseniz:

  • Size katkısı olacak kişilerle iş birliği yapmanız karlı girişimler anlamına gelebilir.

Rüyada bokta solucan görmek rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kendini büyük bir çıkmazın içinde bulacağına işarettir.

Rüyada bokta boğulmak zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bokta yürümek borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işarettir.

Rüyada bokta kıl kurdu görmek sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, gelirini de büyük oranda arttıracağına inanılır.

Rüyada bokta yüzmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bokta kurt görmek çok büyük başarılar kazanacağına, yeni işlere gireceğine, rahatının, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bokta parazit görmek herkesin rahat edeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bokta beyaz kıl kurdu görmek maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına yorulur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu