Rüya Tabirleri

Rüyada devlet sırrı görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada devlet sırrı görmek çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına delalet eder.

Rüyada devlet sırrı gördüyseniz:

  • Sizi sevmeyen ya da sizin sevmediğiniz bir kimseye karşı harakete geçmeniz olasıdır.

Rüyada devlet sırrı görmek hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine tabir olunur.

Rüyada bir sırrı çözmek daha yüksek bir noktaya geleceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir sırrı söylemek işlerin büyük kazanç getireceğine, mekân değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada bir sırrı öğrenmek yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sırrı açıklamak sonuçtan memnun kalacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına işarettir.

Rüyada kadın sırrı görmek malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına işarettir.

Rüyada bir sırrı ortaya çıkarmak yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir sırrı saklamak sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına delalet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu