Rüya Tabirleri

Rüyada dilimlenmiş elma Ne Anlama Gelir?

Rüyada dilimlenmiş elma yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, kötü günleri arkasında bırakacağına, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine, mutlu bir insan olunacağına, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada dilimlenmiş elma gördüyseniz:

  • Belli konularda yanlış bir imaj çizebilir ya da yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüyada dilimlenmiş et görmek zengin olunacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye yorulur.

Rüyada dilimlenmiş salam büyük fırsatlar yakalayacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine alamet eder.

Rüyada dilimlenmiş nar görmek kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine yorulur.

Rüyada dilimlenmiş limon geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada dilimlenmiş elma dini duygularının ve inancının güçleneceğine, zahmeti işlerin kolaylaşacağına tabir olunur.

Rüyada dilimlenmiş balık anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına delalettir.

Rüyada dilimlenmiş domates yemek sermayesinin harcandığına değeceğine, sevdiği kişilerden biri tarafından büyük bir ihanete uğrayacağına işarettir.

Rüyada dilimlenmiş karpuz almak ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu