Rüya Tabirleri

Rüyada eşimin birini dövmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada eşimin birini dövmesi bereketli bir yaşama sahip olunacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, herhangi zarara uğramayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine inanılır.

Rüyada eşimin birini dövmesi gördüyseniz:

  • Rekabet ortamına çekilebilirsiniz.

Rüyada eşimin birini dövmesi hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşimin birini öldürmesi açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına inanılır.

Rüyada eşimin birini bıçakladığını gormek ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına işarettir.

Rüyada eşimin birini silahla vurulduğunu görmek bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada eşimin birini dövdüğünü görmek çeşitli kırgınlıklar olacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına ve uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada eşimin halasını sıkıntıların ve dertlerin artacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine delalettir.

Rüyada eşimin ölmesi kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşimin bağırması maddi açıdan pek getirisi olmayacağına, özel yaşamda da rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu