Rüya Tabirleri

Rüyada evin içinde sarı civciv görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evin içinde sarı civciv görmek iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine, yeni malların alınacağına, kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, kendini tutamayıp şeytana uyacağına, kişinin elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına inanılır.

Rüyada evin içinde sarı civciv gördüyseniz:

  • Sözler değil eylemler önem taşıyor.

Rüyada evin içinde sarı civciv görmek karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine işaret eder.

Rüyada evin içinde civciv görmek iş yerinde çok zarar edileceğine, aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine işarettir.

Rüyada evin içinde tavuk civciv görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, mevkie edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde tavuk ve civciv görmek çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, sorunların aşılacağına, çok iyi bir duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin içinde civciv sürüsü görmek çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada evin içinde sarı yılan görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada civciv görmek sarı civciv prestij kaybı yaşanacağına, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada evin içinde sarı fare görmek maddi olarak büyüyeceğine, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına,  yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu