Rüya Tabirleri

Rüyada gemide tek olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada gemide tek olmak kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına işarettir.

Rüyada gemide tek olmak gördüyseniz:

  • Ev, aile ya da iş konuları ihmale gelmeyebilir, kendinize mutlaka zaman ayırmalısınız.

Rüyada gemide kötü kimselerin ağına düşeceğine, hoşgörülü biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada gemide savrulmak çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada gemide evlenmek rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada gemide güneşlenmek kalbini kıracağına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine alamet eder.

Rüyada gemide tek olmak hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, sağlığın bozulacağına işaret eder.

Rüyada gemide yürümek iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine yorulur.

Rüyada gemide kusmak aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına alamet eder.

Rüyada gemide yasamak birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu