Rüya Tabirleri

Rüyada havada asılı gemi görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada havada asılı gemi görmek kapalı olan kısmetinin açılacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, başarısının artacağına, kötü haberlerin alınacağına, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına inanılır.

Rüyada havada asılı gemi gördüyseniz:

  • Dikkatleri üzerinize çekmek yerine gerekeni yapmalısınız.

Rüyada havada asılı gemi görmek kazancının ve rahatlığının daim olacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada havada asılı taş umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine delalet eder.

Rüyada havada asılı ayakkabı görmek zorlukların yaşanacağına, zorlanacağına inanılır.

Rüyada havada gemi görmek bereket ve huzur geleceğine, o işi canlandıracağına inanılır.

Rüyada havada asılı taş görmek eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, arkasından iyi anılan kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada havada asılı balık görmek hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada uçağın havada asılı kalması eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, hayırlı işlerde yer alacağına delalet etmektedir.

Rüyada havada asılı insanlar görmek önemli bir makama terfi alacağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu