Rüya Tabirleri

Rüyada inşaat mühendisi görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada inşaat mühendisi görmek elini altına koyduğu her taşın altından allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, tüm dileklerin tutacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına rivayet eder.

Rüyada inşaat mühendisi gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızı geliştirmek, kazançlarınızı arttırmak veya ilişkilerinizi düzenlemek ya da kuvvetlendirmek istiyorsanız hızlı düşünmeniz veya acele hareket etmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada inşaat mühendisi görmek çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına alamet eder.

Rüyada inşaat mühendisi olmak çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, bu sayede hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada inşaat mühendisi en sıkıntılı ve korkutucu anda bile allah’ın yardım edeceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada kimya mühendisi görmek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bilgisayar mühendisi görmek aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına tabir olunur.

Rüyada harita mühendisi görmek deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine yorulmaktadır.

Rüyada maden mühendisi görmek işlerini yoluna koymayı başaracağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine delalettir.

Rüyada elektrik mühendisi olmak çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına yorulmaktadır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu