Rüya Tabirleri

Rüyada kafaya karga pislemesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kafaya karga pislemesi bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, herkesten ırak bir şekilde yaşayacağına, hem dua alacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine delalettir.

Rüyada kafaya karga pislemesi gördüyseniz:

  • Çevrenizde aranır olmanıza rağmen yabancılaşma eğilimi gösterebilirsiniz.

Rüyada kafaya karga pislemesi sıkıntılarının daha da artacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada kafaya karga sıçması çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına ve rahat ereceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine rivayet eder.

Rüyada kafaya karga konması rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, işlerinin bozulacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada karga ve karga yavrusu görmek mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine rivayet eder.

Rüyada kafaya kusun kafaya sicmasi büyük bir ferahlık yaşanacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına yorulur.

Rüyada kafaya sıkmak emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafaya kum atılması dualarından hayır görmeyeceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada kafaya çay dökmek maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine yorulmaktadır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu