Rüya Tabirleri

Rüyada kaplumbağa fırlatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaplumbağa fırlatmak uzun sohbetler edeceğine, işlere nazar değeceğine, sağlık sorunun kalmayacağına, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, ihanete uğrayacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine rivayet eder.

Rüyada kaplumbağa fırlatmak gördüyseniz:

  • Planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada taş kaplumbağa işlerinin kötüye gideceğine, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada içi boş kaplumbağa görmek işlerinin çok iyi olacağına, hayallerine kavuşacağına, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine tabir olunur.

Rüyada kaplumbağa yağması eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada kaplumbağa olmak yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kaplumbağa tutmak mal kayıpları da yaşayacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuş ve kaplumbağa görmek içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine işarettir.

Rüyada kaplumbağa islami iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine, gülen yüzünün solacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaplumbağa kovalamak gözyaşlarının dineceğine, özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu