Rüya Tabirleri

Rüyada karanlıkta koşturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada karanlıkta koşturmak verilecek kötü ve başarısız kararlar yüzünden maddi sıkıntıların kısa bir süre içinde daha da artacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine, yokluğun biteceğine, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada karanlıkta koşturmak gördüyseniz:

  • Çok ya da ağır sorular sormaktan kaçınmayın.

Rüyada karanlıkta çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada karanlıkta gezmek ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına ve işe ve iş sahibine zarar verecek hale geleceğine, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine işaret eder.

Rüyada karanlıkta tartışmak temize çıkacağına, psikolojik olarak düzeleceğine işaret eder.

Rüyada karanlıkta mum yakmak elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine, anne baba duası alınacağına delalettir.

Rüyada karanlıkta su içmek zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına işaret eder.

Rüyada karanlıkta yağmur çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta göz görmek girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada karanlıkta bulunmak fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, üzüntülerin son bulacağına tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu