Rüya Tabirleri

Rüyada karısının başkasıyla kaçtığını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada karısının başkasıyla kaçtığını görmek sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, çareye ve çözüme ulaşacağına, doğru karar veremeyeceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına alamet eder.

Rüyada karısının başkasıyla kaçtığını gördüyseniz:

  • Bazı konulara müdahale etmek veya bazı yerlerin altını çizmek isteyebilirsiniz.

Rüyada karısının başkasıyla kaçtığını görmek zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına tabir olunur.

Rüyada karısının başkasıyla evlenmesi bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine inanılır.

Rüyada karısının kaçtığını görmek mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Rüyada karısının kendisinden kaçtığını görmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına işaret eder.

Rüyada karısının başkasıyla nişanlandığını görmek geçim derdine düşmeyeceğine, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine yorulur.

Rüyada karısının başkasıyla evlenmesi ne demek rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin karısının başkasıyla evlendiğini görmek her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi karısının başkasıyla evlendiğini görmek keyfin ve geçimin kalmayacağına, vefasızlık ve haksızlık göreceğine yorulur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu