Rüya Tabirleri

Rüyada kedi ve yavrusu Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi ve yavrusu bir sebeple yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olunacağına, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, sorunların biteceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kedi ve yavrusu gördüyseniz:

  • Kendinizi tahatça ortaya koyun.

Rüyada evde kedi ve kedi yavrusu görmek ona dört elle gönülden bağlanacağına, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine işarettir.

Rüyada kedi görmek kedi sevmek işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kedi ve kedi yavrusu görmek kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada kedi kedi görmek elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada anne kedi ve yavru kedi görmek maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yavru kedi ve büyük kedi görmek sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine işarettir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, dünya mallarının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada kedi kedi yavrusu görmek birçok kişinin dikkatini çekeceğine, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu