Rüya Tabirleri

Rüyada kendini hasta ve halsiz görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendini hasta ve halsiz görmek zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, yolculuk yaparak bir hayra ermeye, büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine delalet eder.

Rüyada kendini hasta ve halsiz gördüyseniz:

  • Evinizde veya evle ilgili yapacağınız bir değişiklik yeni fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.

Rüyada kendini hasta ve halsiz görmek küçük bir hastalıktan muzdarip olacağına, sıkıntılarından kurtulup iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanarak adından çok söz ettireceğine delalettir.

Rüyada kendini halsiz görmek yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada halsiz hasta görmek ailesini de inançlarına uygun şekilde yönlendirerek, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada birini hasta halsiz görmek zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kendini çok halsiz görmek kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada kendini hasta görmek eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine tabir olunur.

Rüyada kendini çok hasta görmek her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, daha önce gördüğü ve uzun zamandan beri içinde sakladığı şeyleri ortaya dökeceğine, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına işarettir.

Rüyada kendini hasta olarak görmek önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına yorulur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu