Rüya Tabirleri

Rüyada kilisede vaftiz görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kilisede vaftiz görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına, büyük sorunlarla boğuşulacağına, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, endişelerin son bulacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kilisede vaftiz gördüyseniz:

  • Sizi aşağı çeken, ruhen yoran veya engelleyen kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada kilisede vaftiz görmek rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına rivayet eder.

Rüyada kilisede vaftiz çok zor durumlara düşeceğine, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada vaftiz edilen bebek sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine rivayet eder.

Rüyada bebeğin vaftiz edildiğini görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada kilisede nikah etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kilisede duş almak geleceği için de kendisine cesaret vereceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına yorulur.

Rüyada kilisede calismak hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına delalet eder.

Rüyada kilisede ölmek çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, sorunların ve yaşanan sıkıntıların çok daha iyi bir şekilde sona erdirileceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu