Rüya Tabirleri

Rüyada koluna gümüş bilezik takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada koluna gümüş bilezik takmak hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, mal mülk sahibi olacağına, sorunlarının çözüleceğine, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, eş ve evlat sahibi olacağına, kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine rivayet eder.

Rüyada koluna gümüş bilezik takmak gördüyseniz:

  • İlerlemenize yardımı olacak ya da olan kişilere takdirinizi göstermenizde fayda var.

Rüyada koluna gümüş bilezik takmak planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına yorulur.

Rüyada bilezik koluna takmak gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada koluna siyah bilezik takmak düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada koluna bilezik taktığını görmek kısa sürede başarısının artacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına rivayet eder.

Rüyada iki koluna altın bilezik takmak yakın zamanda ev ya da araba alacağına, yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına delalettir.

Rüyada birinin koluna bilezik takmak çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, bir uzmana başvurulacağına yorulur.

Rüyada koluna bilezik takıldığını görmek ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına tabir olunur.

Rüyada koluna altın bilezik takmak çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına, aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu