Rüya Tabirleri

Rüyada kolunun jiletle kesilmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kolunun jiletle kesilmesi göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, ferahlayacağına, esenleyeceğine, arkasından gıybet edeceğine, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolunun jiletle kesilmesi gördüyseniz:

  • Birçok şeyi abartılı olarak ele almaya eğilimlisiniz.

Rüyada kolunun jiletle kesilmesi hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine delalettir.

Rüyada jiletle kolunun kesildiğini görmek kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine ve hayvanlara da, kimsesiz, ihtiyaç sahibi insanlara da aynı merhametle yaklaşıp, yardım edeceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine delalet eder.

Rüyada jiletle kıl kesmek günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, bilgilerle donanacağına işaret eder.

Rüyada jiletle kaş almak içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine tabir olunur.

Rüyada jiletle bıyık kesmek gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, çirkin amellere alamet eder.

Rüyada jiletle koltuk altını bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, eski bir davanın tekrar açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada jiletle sakal kesmek çok rahat edeceğine, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kaşlarını jiletle almak söylediklerinin çıkacağına, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına işarettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu