Rüya Tabirleri

Rüyada musalla taşına oturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada musalla taşına oturmak çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada musalla taşına oturmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konuları anlamamakta ısrar edebilirler.

Rüyada musalla taşına oturmak büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, sevinileceğine işarettir.

Rüyada musalla taşına yatmak rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada mezar taşına yaslanmak ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezar taşına dokunmak getirisinden daha fazla olacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına yorulur.

Rüyada mezar taşına sarılıp ağlamak hanesine huzurun dolacağına, çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada musalla taşında yatmak çıkmaza düşeceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine rivayet eder.

Rüyada musalla taşı görmek diyanet umduklarını bulamayacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada babasını musalla taşında görmek maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine inanılır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu