Rüya Tabirleri

Rüyada namaz kılanların arasından geçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada namaz kılanların arasından geçmek iç dünyasında rahata kavuşacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına, yeni işler alacağına, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zor zamanlar yaşanacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına işaret eder.

Rüyada namaz kılanların arasından geçmek gördüyseniz:

  • Ev hayatınıza veya aile ilişkilerinize zarar verebilecek şeylerden kaçının.

Rüyada namaz kılanların arasından geçmek aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada namaz kılanların önünden geçmek eskileri yâd edeceğine, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına işaret etmektedir.

Rüyada namaz kılan insanların arasından geçmek engellerden kurtulacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada diş arasından ip çıkarmak sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalabalık arasından geçmek hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına tabir olunur.

Rüyada dağların arasından geçmek zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada iki duvar arasından geçmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada dişin arasından tel çıkması ekmeğin kesileceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına alamet etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu