Rüya Tabirleri

Rüyada oğlunun gözünü morarmış görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada oğlunun gözünü morarmış görmek hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, zorlukları aşacağına, planlı ve programlı davranacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun gözünü morarmış gördüyseniz:

  • Siz, yeni kişilerle tanışmanıza olanak sağlayacak bazı iş ya da konulara onay verebilir, imzalar atabilirsiniz.

Rüyada oğlunun gözünü morarmış görmek alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, atılan adımların zarar vereceğine işarettir.

Rüyada gözünü morarmış görmek ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada birinin gözünü morarmış görmek sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annesinin gözünü morarmış görmek huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının gözünü morarmış görmek huzurun ve mutluluğun da bir ömür devam edeceğine, borçların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin gözünü morarmış görmek aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada annenin gözünü morarmış görmek sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine alamet eder.

Rüyada oğlunun gözünü görmek kazancının ve rızkının düşeceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine alamet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu