Rüya Tabirleri

Rüyada ölüyü sulamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ölüyü sulamak hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, alafranga tuvalete küçük tuvaletini yaptığını görmesi, mal kaybına uğrayacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü sulamak gördüyseniz:

  • Sizin için her şey çok çok farklı olabilir.

Rüyada ölüyü kucaklamak ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına rivayet eder.

Rüyada bir ölüyü beklemek çok büyük mutluluklar yaşatacak bazı adımlar atacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölüyü yemek başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, büyük düşüneceğine alamet etmektedir.

Rüyada dua ile ölüyü diriltmek rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, maddi ve manevi açıdan çok zarar görüleceğine işaret eder.

Rüyada ölüyü anmak epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü kaçırmak büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir ölüyü defnetmek kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine inanılır.

Rüyada ölüyü kel görmek sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu