Rüya Tabirleri

Rüyada patlıcan domates görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada patlıcan domates görmek her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada patlıcan domates gördüyseniz:

  • Duygusal bir durum nedeniyle olayların daha da kötüye gitmesine neden olabilecek şeyler söyleyebilirsiniz.

Rüyada patlıcan domates görmek sinirlerinin yıpranacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine rivayet eder.

Rüyada domates patlıcan toplamak gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine alamet eder.

Rüyada patlıcan kabak domates görmek tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, kısmetsizlik yaşayacağına delalet eder.

Rüyada bostandan domates patlıcan toplamak elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, yapmaya çalıştığı şeyler hatalı adımlar atacağına yorulur.

Rüyada patlıcan ve domates görmek uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada domates patlıcan almak hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada patlıcan domates toplamak eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada domates biber patlıcan almak hediyeler ve elbiseler alınacağına, daha sonra hayırlı işlere gireceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu