Rüya Tabirleri

Rüyada ramazan ayında rakı içmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ramazan ayında rakı içmek eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hanesine huzurun dolacağına, çok büyük destek vereceğine, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine yorulur.

Rüyada ramazan ayında rakı içmek gördüyseniz:

  • Sizi igilendiren konulara zaman ayırmanız size ilham veren kişilerle tanışmanızı sağlayabilir.

Rüyada ramazan ayında rakı içmek insanların dikkatini kendi üzerine toplamak ve egosunu tatmin etmek içi bunu ulu orta her yerde, olur olmadık anlarda beyan edeceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ramazan ayında iftar yapılan hataların tekrarlanacağına, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına delalet eder.

Rüyada ramazan ayında görmek beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına inanılır.

Rüyada kendini ramazan ayında görmek taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ramazan ayında sigara içmek bilincin artacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ramazan ayında alkol almak doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ramazan ayında olduğunu görmek yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ramazan ayında oruç tuttuğunu görmek yükünün azalacağına, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu