Rüya Tabirleri

Rüyada saz çaldiğini görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saz çaldiğini görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada saz çaldiğini gördüyseniz:

  • İnsanları kendinizden uzaklaştırmak yerine, zarafetinizi koruyarak kendi tarafınıza çekmeye çalışmalısınız.

Rüyada saz çaldiğini görmek muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada org çaldığını görmek iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada et çaldığını görmek allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına delalettir.

Rüyada çaldığını görmek çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, sağlıklı bir kişi olmaya yorulur.

Rüyada cep telefonunun çaldığını görmek hedeflerine yaklaşacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına yorulur.

Rüyada çorap çaldığını görmek malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sıkıntı dolu günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın çaldıgını görmek elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada trampet çaldığını görmek yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, bu nedenle kendine olan özgüvenini kaybedeceğine, mesleğinde geri plana düşeceğine, fakirleşeceğine, mutsuz ve üzgün olacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu