Rüya Tabirleri

Rüyada siyah yılan başı görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah yılan başı görmek hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, başarı elde edeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah yılan başı gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi paylaşmanız geçmişte sizin için önemli olan bir ilişkiye zarar verebilir.

Rüyada siyah yılan başı görmek yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına tabir olunur.

Rüyada başı olmayan siyah yılan görmek büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına işaret eder.

Rüyada yılan başı sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılan başı tutmak herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine yorulur.

Rüyada yılan başı kesmek iş hayatında çok rahat edeceği bir çalışma ortaya koyacağına, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kopmuş yılan başı görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine delalettir.

Rüyada adım başı yılan görmek kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, işlerinin baltalanacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına ve bu yüzden üzüleceğine inanılır.

Rüyada başı olmayan yılan görmek rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, darp edileceğine rivayet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu