Rüya Tabirleri

Rüyada tanıdığının kızını görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tanıdığının kızını görmek yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, gelirinin artacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, terslik yaşayacağına, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdığının kızını gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla tekrar bağlantı kurabilir veya eski bir fikir ya da hedefinizi hatırlayabilirsiniz.

Rüyada tanıdığının kızını görmek bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanıdığının ev alması kendisini işine veremeyeceğine, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine rivayet eder.

Rüyada tanıdığının elini tutmak tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir tanıdığının yaşlandığını görmek ömür boyu devam edeceğine, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine alamet eder.

Rüyada tanıdığının taşındığını görmek işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdıgının öldügünü görmek sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, inancından ödün vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığının yüzünü görmek çalıştığına değeceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığının evini temizlemek sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, yetki ve imza sahibi olacağına işaret etmektedir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu