Rüya Tabirleri

Rüyada tavanda at görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada tavanda at görmek ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tavanda at gördüyseniz:

  • Ufukta aşka var veya sosyal yaşamınız hız kazanabilir.

Rüyada tavanda böcek bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine yorulur.

Rüyada tavanda su akması böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada tavanda olmak tövbe etmeden vefata, aldığı güzel haberin kısa süreceğine, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavanda at görmek küslükleri bitireceğine, kötü kişilerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada tavanda toz görmek kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada tavanda bal görmek kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, sevdiği kişiden de ayrılacağına inanılır.

Rüyada tavanda kan görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, hileli durumlarla karşılaşılacağını yorulmaktadır.

Rüyada tavanda sülük görmek hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu