Rüya Tabirleri

Rüyada tehlikeden uzaklaşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada tehlikeden uzaklaşmak dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, kendisine ulaşmak, yardımcı olmak isteyen yakınları ile iletişim kurmak yerine, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine alamet eder.

Rüyada tehlikeden uzaklaşmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var veya duygusal konularda sizi mutlu edecek olaylar yaşanabilir.

Rüyada tehlikeden uzaklaşmak doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına inanılır.

Rüyada tehlikeden korunmak anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir tehlikeden kurtulmak aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük bir tehlikeden kurtulmak üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada birini tehlikeden kurtarmak olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, stresten uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu tehlikeden kurtarmak kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada tehlikeden kurtarmak şansının bahtının açılacağına, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına inanılır.

Rüyada kendini tehlikeden kurtarmak hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu