Rüya Tabirleri

Rüyada yangını izlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yangını izlemek kariyer planının altüst olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, düşmanını alt edeceğine, yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, alışveriş yapacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yangını izlemek gördüyseniz:

  • Belli bir girişim için ihtiyaç duyulan kişiyi, zamanı bulabilir ya da gereken talebi oluşturabilirsiniz.

Rüyada dağ yangını görmek ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada yangını söndürmek iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine inanılır.

Rüyada yangını engellemek zarar ettiği işleri kara geçireceğine, sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir yangını söndürmek her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ot yangını görmek kazancının düşeceğine, kısmetinin kapanacağına, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tren yangını sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yangını izlemek sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada ev yangını ne demek bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, büyük başarılar kazanacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine işaret eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu