Rüya Tabirleri

Rüyada yavru kediyi sudan kurtarmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yavru kediyi sudan kurtarmak sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize, şansa tabir olunur.

Rüyada yavru kediyi sudan kurtarmak gördüyseniz:

  • Tecrübeli ya da sizinle aynı yönlü düşünen kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada yavru kediyi sudan kurtarmak üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru kediyi öldürmek heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada yavru kediyi eve almamak işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yavru kediyi kovalamak ailenin dağılmasına veya ciddi hasar görmesine, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine inanılır.

Rüyada yavru kediyi balkondan atmak verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yavru kediyi eline almak aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine tabir olunur.

Rüyada kediyi sudan kurtarmak onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada yavru kediyi büyük kedinin yemesi yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu