Rüya Tabirleri

Rüyada yeni daire bakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yeni daire bakmak hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, yeni mekânlara gireceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına delalet eder.

Rüyada yeni daire bakmak gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı, iş hayatınızı veya sağlığınızı ilgilendiren konularda bazı gerçekler açığa çıkabilir.

Rüyada yeni bir daire görmek iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeni daire bakmak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına inanılır.

Rüyada yeni daire görmek bir beladan kurtulacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yeni boş daire görmek bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni daire sahibi olmak ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, çok uzun bir zaman boyunca her işinde büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada yeni bir daire almak iyileşeceğine, toparlanacağına, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine yorulur.

Rüyada yeni daire almak çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada yeni yapılmış daire görmek her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına delalettir.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu