Rüya Tabirleri

Rüyada yumruklamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada yumruklamak sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, bir sebeple çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, ferah düzeyinin yükseleceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sıkıntılarının kısa süreceğine işarettir.

Rüyada yumruklamak gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermeden önce sonuçlarını hesaplamanızda fayda var.

Rüyada yumruklamak aralarındaki problemlerin çözüleceğine, bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birini yumruklamak iyi insan olmaktan vazgeçileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına yorulur.

Rüyada ağaç yumruklamak sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeri yumruklamak ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada babayı yumruklamak yolunun açık olacağına, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada etrafı yumruklamak moral bulacağına, büyük tartışmalara gireceğine inanılır.

Rüyada köpek yumruklamak elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada duvarı yumruklamak zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu