Rüya Tabirleri

Rüyada zehir yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zehir yemek sevinçli haberlerin alınacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, dileklerinin de kabul olacağına, malını ve parasını kaybedeceğine, maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına inanılır.

Rüyada zehir yemek gördüyseniz:

  • Biraz iniş çıkışlı bir seyir izlese de, belli plan, proje ya da hedeflerinizden sapmamalı ya da vazgeçmemelisiniz.

Rüyada zehir sıkmak rahat bir hayat yaşanacağına, hakkıyla kazanca işaret eder.

Rüyada zehir görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada zehir tükürmek çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada zehir bulmak uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına, malının artmasına, bereketlenmesine tabir olunur.

Rüyada zehir almak uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, gelirinden yana memnun olacağına işarettir.

Rüyada zehir kokusu her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına inanılır.

Rüyada zehir yemek kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zehir içirmek hayattan yana her istediğini elde edeceğine, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine tabir olunur.

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu