Gündemden Haberler

İmamoğlu’ndan Adana Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik operasyona tepki

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adana Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik “rüşvet” ve “ihaleye fesat karıştırma” operasyonlarına tepki gösterdi. İmamoğlu, “Operasyonun zamanlaması manidardır ve açıkça algı yönetmeye yöneliktir” dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bugün (18 Aralık) sabah saatlerinde “rüşvet” ve “ihaleye fesat karıştırma” iddiasıyla operasyon yapılmış, aralarında Zeydan Karalr’ın danışmanlarından birinin de olduğu çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yayımladığı açıklamayla söz konusu operasyona tepki gösterdi. 

‘ZAMANLAMASI MANİDAR’

İmamoğlu’nun sosyal medya paylaşımı şöyle:

“Cumhuriyet Halk Partili belediyelerimiz tarihte hiç olmadığı kadar müfettiş denetimine tabi oldular bu dönem. Yıllardır her şey didik didik edildi, hiçbir açık çıkmadı. Bugün Adana Büyükşehir Belediyemize yönelik yapılan operasyonun da zamanlaması yine manidardır ve açıkça algı yönetmeye yöneliktir. Zeydan Karalar Başkanımızın yanındayız.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu