Gündemden Haberler

İYİ Parti’den istifa eden Adnan Beker: Oyumu Erdoğan’a verdim

İYİ Parti’den istifa eden Ankara Milletvekili Adnan Beker, katıldığı TV100 canlı yayınında, 28 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda oyunu AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdiğini açıkladı.

Ankara Milletvekili Adnan Beker, 16 Kasım günü yaptığı bir açıklamayla İYİ Parti’den istifa ettiğini duyurmuştu.

‘28 MAYIS’TA ERDOĞAN’A OY VERDİM’

İstifasının ardından adı AKP ile anılan Beker, TV100’de katıldığı programda 14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde İYİ Parti’nin de yer aldığı Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini, hiçbir adaya oy vermediğini söyledi. Beker, 28 Mayıs’ta gerçekleştirilen 2. tur seçiminde ise Cumhur İttifakı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a oy verdiğini açıkladı.

Öte yandan, Beker’in 14 Mayıs’ta oy kullandığı görseli sosyal medya hesabından paylaşarak “Pursaklar ilçemizde vatandaşlık görevimi yerine getirerek oyumu kullandım. Tüm vatandaşlarımızı sandık başına davet ediyor; sandıktan çıkan sonucun vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” notu düştüğü görüldü.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu