Gündemden Haberler

Kürşad Zorlu, istifalar hakkında konuştu: ‘Bu bir operasyondur’

İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, partisinde yaşanan istifalara ilişkin yaptığı açıklamada, “Partimize yönelik planlı bir saldırının olduğunu ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Seçimlere “hür ve müstakil” girme kararı alarak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile iş birliğini reddeden İYİ Parti’de, karara muhalif olan çok sayıda isim istifa kararı aldı.

Üst yönetimdeki istifa dalgası il ve ilçe teşkilatlarına da yayılırken, İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

‘BU BİR OPERASYONDUR’

Zorlu, “Partimize yönelik planlı bir saldırının olduğunu ifade etmek istiyorum. Bize yeni üye katılımlar da oldu. Kayda değer bir kaybımızın olmadığını ifade etmek isterim. Spekülasyonlara izin verilmemesi gerekiyor” diye konuşan Zorlu, şunları dile getirdi:

“İstanbul örneğine bakın. İsmi geçen arkadaşlardan biri bugün İstanbul dışındaki bir meclis üyemizi arıyor diyor ki biz bu akşam istifa ettiğimizi açıklayacağız, siz de istifa edin diyor. CHP’li biriyle görüşme ayarlayalım diyor. Bu bir operasyondur.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu