Gündemden Haberler

Özgür Özel’den ‘Erdal Beşikçioğlu’ açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin Ankara’nın Etimesgut ilçesinde oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nu aday göstermesine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın itirazı olduğu iddialarına yanıt verdi.

CHP’de bugün önce Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ardından da Parti Meclisi (PM) Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında toplandı.

Yerel seçimler için aday gösterilecek olan isimler beklenirken, oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun CHP’nin Etimesgut Belediye Başkan adayı olduğu iddiası gündeme geldi.

Bugün CHP Genel Merkezi’ne de gelerek görüşmelerde bulunduğu öğrenilen Beşikçioğlu’nun adaylığına ise Mansur Yavaş’ın itiraz ettiği öne sürüldü.

‘MANSUR BEY’İN HOŞUNA GİTTİĞİNİ ÜMİT EDİYORUM’

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, söz konusu iddialara ilişkin açıklamalarda bulundu. Özel, özetle şunları kaydetti:

“Mansur Beyle bu fikrimi paylaştığımda Mansur Bey’in bayağı hoşuna gitmişti hala daha hoşuna gittiğini ümit ediyorum. Öyle itiraz edeceği bir şey yok. Belki Etimesgut ile ilgili başka bir şey olabilir. Mansur Bey’in gücüne güç katacaktır, orada bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Mert Ege

Editör, 28 yaşında, Gazetecilik mezunu. Gündemi takip ederek sizlere en güncel ve gerçek haberleri ulaştırmayı hedefler. Objektif ve ilkeli yayın kendisi için en önemli ve hassas konuların başında gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu